גילגול

Posted by & filed under רשמים אישיים, תרבות אכילה בריאה.

                                          הבריאות שלכם, רק בידיים שלכם.

עשו לעצמכם (עכשיו ברגע זה שאתם קוראים שורות אלו) שקט מכל הרעשים של השגרה, תתנתקו ותחשבו רק על האפשרות לשלוט בחייכם, לא על העצבים ולא על זיהום האוויר או הקרינה, שלטו במה שאפשר, על הפעולות היום יומיות שיקבעו איך תרגישו בעוד כמה שנים או אפילו עכשיו .

 

איך אתם מרגישים? יש לכם לפעמים כאבי ראש, תחושה לא נעימה בגוף? אתם לוקחים אילו כדורים לשיכוך כאבים או טיפול בבעיה בריאותית כלשהי?

אני רוצה שתרגישו טוב עכשיו ולכן חשבתי לשתף אתכם ברעיון.

אנחנו לא שולטים במה שאנו אוכלים וזו עובדה, אנחנו חושבים שאנחנו יודעים מה טוב לנו אבל כל פעם מגלים כמה טעינו ואז אנחנו משלמים מחיר בריאותי, עכשיו או עוד מעט.

חוזים שבשנים הקרובות מחלת הסרטן תהפוך למגפה עולמית ותכפיל ותשלש את מידת ההידבקות מהמחלה.

המחלה מדבקת כי אנו צרכני הרגלים וכשדוחסים לחיינו תנאי מחייה לא ראויים אנו משתלבים בהם במקום לשלוט בהם.

אם אומר לכם שממחר תבחרו באורח חיים בריא ואומר, לקום בבוקר וקודם לומר תודה, להעריך את ההתחלה של היום ואז לבחור איך ימשיך, האם ללכת שוב לעבודה “המעצבנת ” הזאת או לשאול מה הייתי באמת רוצה לעשות מעתה ואילך כשאני קם בבוקר וכך הלאה למשך כל היום.

אם הייתם ממחר בוחרים לפתוח בשגרה בריאה, הייתי מציע לכם לחסוך קנייה של כל סוג מזון ארוז ומעובד, מתועש ולא ראוי שמתחיל מדגני הבוקר, חטיפים, שימורים, קפואים, מוצרי פסטה יבשה, לחם מתועש, גבינות מתועשות ובשר מתועש.

לאחד מכם זה יכול לקרות ממש ברגע זה ואני מאחל זאת לכל אחד מכם.

זה מאד קשה לבצע את השינוי לבד ובלי תמיכה ועוד שמציקים לך ושואלים אותך למה, למה אתה צריך את זה. קל לוותר לעצמנו ולומר, נו טוב,  בטח הכל יהיה בסדר.

לא באמת יהיה בסדר אם לא נפעל.

הבשורה החדשה שתוביל אתכם למעשה יעיל ומועיל.

אני מקווה שתהיו פתוחים לרעיון, אחרת שום דבר לא יקרה.

תצטרפו לקבוצה שחושבת כמוכם, תפגשו פעם בשבוע, ותרגישו “לא לבד”, תחלקו את הישגיכם, על הכישלונות ועל האתגרים שהצלחתם להתגבר וללמוד מהם.

הכי בטוח להיות חלק פעיל בקבוצה שרוצה ומחפשת ומשתוקקת לאותו רעיון לחיות טוב, להיות בריא, לכבד את העצמי וכך לכבד גם את הסביבה.

עכשיו שאנו מבינים את כוחה של הקבוצה, שאלו, היכן היא?